Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Vis-a-vis Twojego okna

Vis-a-vis Twojego okna - okładka

Czy życie w pojedynkę ma sens? Czy drugi człowiek u boku jest nam niezbędny do szczęścia? Ile możemy poświęcić w imię miłości i jak skonfrontować rzeczywistość z naszym wyobrażeniem o niej? To tylko jedne z licznych pytań, na które główni bohaterowie powieści próbują znaleźć odpowiedź. Wartka fabuła o niespodziewanych zwrotach akcji sprawia, że czyta się je z zapartym tchem. Splątane losy bohaterów są tym bardziej skomplikowane, że nie brak w tych powieściach wątków miłosnych nie zawsze kończących się happy Endem.

To właśnie dramatyczne wydarzenia doprowadzają do spotkania dwoje zdeklarowanych singli. Wtedy okazuje się, że jednak lepiej we dwoje delektować się tą jakże dojrzałą, spełnioną miłością. I tak najlepiej byłoby skończyć tę opowieść. Ale autor przewrotnie wplątuje naszych bohaterów w splot kolejnych zdarzeń, które grożą rozstaniem na zawsze. Niestety dla Magdy liczą się zasady i dlatego stawia dobro przyjaciółki i jej dziecka nad własne uczucie, dlatego rezygnuje z miłości i podejmuje się roli opiekunki chorej psychicznie przyjaciółki, a potem musi zastąpić matkę jej dziecku.

„Vis-à-vis twojego okna” to niewątpliwie poruszająca i pełna trafnych spostrzeżeń powieść o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, dojrzewaniu, wewnętrznych potrzebach, trudnych wyborach i miłości. Polecam czytelnikom ceniącym życiowe wątki i książki wzbudzające refleksje


Vis-a-vis Twojego okna

Dostępna w

Autor książki

Dariusz Grabowski

Dariusz Grabowski

Dariusz Grabowski - prawnik, dziennikarz, pisarz, scenarzysta. Zjechał pół świata, drugie pół przed nim. Człowiek wielu zainte...

Zapach bzu - okładka
Kąt odbicia & Spirala zła - okładka

Współpracujemy z

Recenzje Silvany

Recenzje Silvany

eKulturalni.pl

eKulturalni.pl

Portal Pisarski

Portal Pisarski

czytam.to

czytam.to

Nowe horyzonty

http://nhoryzonty.blogspot.com