Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Kąt odbicia & Spirala zła

Kąt odbicia & Spirala zła - okładka
„Kąt odbicia & Spirala zła” Dariusza Grabowskiego to dwuczęściowa książka o ucieczce przed miłością, która spadła nagle na dojrzałego mężczyznę i o walce o życie z bandą bezwzględnych młodych przestępców. Niestety zemsta rodzi zemstę.

Kąt padania, równa się kątowi odbicia, każda akcja wywołuje reakcję. Szymon, dojrzały mężczyzna „po przejściach” wyjeżdża ze stolicy na głuchą wieś. Chce tam znaleźć spokój, odpoczynek i ucieczkę przed miłością do Natalii. Zamiast tego staje się obiektem okrucieństwa ze strony grupy przestępców. Doprowadzony do ostateczności podejmuje samotną walkę. Jego zwycięstwo uruchamia spiralę zła, która dotknie nie tylko jego, ale także jego najbliższych.

Książka jest doskonałym czytadłem dla amatorów thrillerów, z bogatą treścią i częstymi zwrotami akcji. W niej jak w lustrze odbijają się ludzkie postawy i charaktery, od pełnych empatii do całkowicie bezwzględnej mściwości.

Ebook dostępny w księgarni internetowej http://www.ebooki123.pl/kat-odbicia-spirala-zla_p694

Opinie i recenzje:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/dla_amatorow_ksiazek_sensacyjnych_z_bogata_trescia_363297.html

Dostępna w

Autor książki

Dariusz Grabowski

Dariusz Grabowski

Dariusz Grabowski - prawnik, dziennikarz, pisarz, scenarzysta. Zjechał pół świata, drugie pół przed nim. Człowiek wielu zainte...

Vis-a-vis Twojego okna - okładka
Zapach bzu - okładka

Współpracujemy z

Proza życia

Dzięki uprzejmości blogerów, informujemy o działaniach i nowościach wydawniczych.

Przy kawie z książką

Przy kawie z książką

Zapiski spod poduszki

Zapiski spod poduszki

Recenzje Agi

Recenzje Agi

Zażyj Kultury

http://zazyjkultury.pl