Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem - Weronika Ceynowa

Ala po śmierci matki odnajduje zeszyty, w których miała zapisane całą swoją przygodę. O tym jak poznała ojca o jej wielkim szczęściu z Tomkiem, które zdania nadzień coraz bardziej uciekało. Córka czytała o przygodzie, którą przeżyła z Alfeuszem, jak podjęła próbę uratowania przyjaciela. Ala nie do końca wierzyła w słowa matki, jednakże dowody które znalazły świadczyły, że była to prawda. W liście pozostawionym dla córki Simona wyjaśnia, że coś wyjątkowego czeka córkę. Ala zaczęła zastanawiać się czy to prawda by coś podobnego mogło by i ją spotkać. Kamyk, który nosiła na szyi nie był zwykłym kamykiem i szybko to odczuła. Zaczęły nawiedzać ją sny o mężczyźnie, zrozumiała, że coś się zaczyna dziać aż pewnego dnia stało się. Chłopak ze snu staje przed nią.
Świetnie napisana historia, która utrzymuje w napięciu do samego końca. Obyczajowość i codzienność łączy z elementami fantastycznymi, dodatkowo wplatając w to świat starożytnej Grecji, czarownic i klątw.

Książka w sprzedaży: http://www.psychoskok.pl/produkt/skrzynia-z-uspionym-przeznaczeniem/

więcej na stronie:

http://autorzy365.pl/skrzynia-z-uspionym-przeznaczeniem-otworzy-sie-juz-w-lutym_a6098

Współpracujemy z

Książka Mój Świat

Blog osobisty Pauliny Wiśniewskiej

Zapomniana biblioteka

zapomniana biblioteka

webook.pl

webook.pl

wywrota.pl

wywrota.pl

Nowe horyzonty

http://nhoryzonty.blogspot.com