Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Poradniki oraz inne opowiadania z humorem - Ludwik Koczjark - zapowiedź wydawnicza

Kto z nas nie lubi się czasami pośmiać? Nieprzypadkowo mówią przecież, że śmiech to zdrowie. Śmiech dotlenia organizm, rozładowuje stres i poprawia ogólne samopoczucie. Ponoć śmiejąc się przez minutę, zyskujemy aż dziesięć minut życia! Zdaje się, że o tych zaletach śmiechu doskonale wie Greg Koczjark, autor zbiorku ,,Poradniki oraz inne opowiadania z humorem”. 

Książka to kombinacja około pięćdziesięciu najróżniejszych historii. Czytelnik odnajdzie tu, między innymi, tytułowe osiem poradników: trzyczęściowy ,,Poradnik wczasowicza”, poradniki kosiarza, rybaka, narciarza, saneczkarza oraz łyżwiarza. Oprócz tego autor umieścił w tym układzie wiele zabawnych epizodów z życia, a także zaskakującą serię o Utoplcu (w wersji bardziej i mniej śląskiej). 

,,Poradniki oraz inne opowiadania z humorem” zamykają ,,Krótkie refleksje” oraz ,,Zapowiedź następnych opowiadań”. Nie da się ukryć, że mimo różnorodności tematycznej, wszystkie opowiadania łączy wiele tych samych cech: lekkość, żartobliwość i szybkość lektury. Widać, że pisarz bazował na autentycznych zdarzeniach z własnego życia (występuje tam m.in. jego syn!), a poza tym posłużył się narracją pierwszoosobową, przez co osobę mówiącą w utworach można utożsamiać z nim samym. Ten zabieg czyni zbiorek jeszcze bardziej interesującym, ale też bliższym czytelnikowi. 

Warto zatem sięgnąć po książkę Grega Koczjarka, aby miło spożytkować wolny czas i – przede wszystkim – zdrowo się pośmiać!

Premiera - 06.09.2018

Poradniki oraz inne opowiadania z humorem - Ludwik Koczjarkhttp://www.psychoskok.pl/produkt/poradniki-oraz-inne-opowiadania-z-humorem/

Współpracujemy z

webook.pl

webook.pl

Portal Pisarski

Portal Pisarski

Wirtualny Wydawca

http://wirtualnywydawca.pl

Poligon domowy

Poligon domowy

zaczytanaksiazholiczka

http://zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com/