Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Kwietniowe zapowiedzi Wydawnictwa Psychoskok - 04.2019

Wyczerpani zimową aurą z utęsknieniem wypatrujemy ciepłej, słonecznej pogody. Nastrój jest w stanie wynagrodzić nam jedynie doskonała książka. Rozważmy zatem, po jaką lekturę sięgnąć na wiosnę.


Kwietniowe zapowiedzi książkowe to prawdziwie wiosenna oferta. Należałoby się przyjrzeć jej bliżej, aby sięgnąć, chociaż po jedną. A może zaciekawi Was więcej tytułów… Gwarantujemy, że znajdą się takie, które z pewnością wpiszą się w Wasze gusta.


Zatem, co czytać na wiosnę? – zapowiedzi na kwiecień – oferta Wydawnictwa Psychoskok.
Czwarty pokój, Monika B. Janowska

PREMIERA – 22 kwiecień 2019 r.

Kategorie: Kryminalne, Obyczajowe, Powieści, Romans i erotyka

http://www.psychoskok.pl/produkt/czwarty-pokoj

„Czwarty pokój” to wyjątkowo zaskakująca powieść obyczajowa z lekką nutą romansu i kryminału. Niespodziewane zwroty akcji, skomplikowane zdarzenia i niejednoznaczni bohaterowie powodują, że niełatwo oderwać się od lektury.


Dobrawa Tulewicz, nie należy do osób, którym los cokolwiek ułatwia. Jednak kobieta nie traci humoru, często wykazuje niesamowitą siłę woli. Przeprowadza się wraz z rodziną do czteropokojowego mieszkania w jednej z legnickich kamienic. Życie w nowym mieszkaniu nie będzie proste, zwłaszcza że czwarty pokój zamieszkuje… duch, który nieźle namiesza w życiu kobiety.
Tańcz ze mną tango, Artur Tołłoczko

PREMIERA – 19 kwiecień 2019 r.

Kategorie: Fantastyka, Fantasy i Science Fiction, Powieści

http://www.psychoskok.pl/produkt/tancz-ze-mna-tango


Do biura pewnego pisarza niespodziewanie zjawia się człowiek, który próbuje nakłonić go do wysłuchania jego historii… tak też rodzi się opowieść, która z każdą chwilą ciekawi, intryguje i pochłania bez reszty.


Przenosi czytelnika do czasów panowania królów. Autor w niektórych momentach z fotograficzną precyzją przedstawia obrazy miast, miejsc, ludzi.


Niezwykle wciągająca opowieść o zaskakującym zakończeniu, nafaszerowana epizodami, które w wielu momentach wywołują zwątpienie, czy prognozowany przez Czytelnika tok zdarzeń rzeczywiście zmierza we właściwym kierunku…


Nie sposób zapomnieć o fanach poezji, którzy podobnie jak miłośnicy beletrystyki wyczekują nowości. 


Manufaktura snów, Adam Kadmon

Premiera – 27 marzec 2019 r.

Kategoria: poezja

http://www.psychoskok.pl/produkt/manufaktura-snow


Poeta przedstawia w wierszach swoją wizję świata. Autor nie stroni od przesłodzonych, nierzeczywistych wizji, by skłaniać się w stronę naturalizmu.

Egzystencjalna tematyka jest gwarancją, iż każdy znajdzie w tomiku wiersz skłaniający do głębszych refleksji, rozbudzając silne emocje. Należy zaakcentować, że każdy utwór  skrywa głębszy sens.

Psychologia psa, Marta Paszkiewicz

Premiera – 22 kwiecień 2019 r.

Kategoria: poradnik


Poradnik ukazujący najczęściej popełniane błędy wychowawcze przez opiekunów psów. Niektóre psie zachowania, wcale nie stanowią patologii. Okazują się być  naturalne dla danego gatunku. Nie zawsze jesteśmy tego świadomi. 

Książka prezentuje podłoża oraz objawy najbardziej popularnych „nieprawidłowych” zachowań psów. Autorka, która jest psychologiem zwierząt, w zrozumiały sposób wyjaśnia  jak pomóc psu, dobierając odpowiednią terapię behawioralną, jednocześnie prezentuje terapie wspomagające, które można uznać za swoistego rodzaju sztuczki. 

Książka skierowana dla behawiorystów, gdyż zawiera pomocne w pracy formularze. Lektura stanowi także wyśmienity poradnik dla właścicieli czworonogów, którzy pragną, aby ich pies był z nimi szczęśliwy.

Współpracujemy z

Autorzy365.pl

Portal dla czytelników książek przedstawiający autorów książek oraz dostępne na rynku książki.

Książka Mój Świat

Blog osobisty Pauliny Wiśniewskiej

Vega czyta

Vega czyta

eKulturalni.pl

eKulturalni.pl

wprasa

Tu znajdziesz nasze ebooki.