Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Los Gniewomira

Los Gniewomira - okładka
Nad piastowską krainę nadciąga z dawna zapowiadany mrok. Państwo Mieszka II Lamberta chwieje się w posadach, a pretendenci, tacy jak książę Bezprym, Otto, tajemniczy Dytryk oraz komes Miecław, domagają się udziału we władzy. W zaistniałej sytuacji jarl Gniewomir pragnie wesprzeć swego wnuka Żitimira, lecz jednocześnie zamierza pozostać wierny księciu Kazimierzowi, którego rodzicielce przysięgał. Żeby to osiągnąć, podejmie nadzwyczaj ryzykowną grę, której ceną może być nawet życie jego najbliższych.

„Los Gniewomira” to historia wikinga, Gniewomira, który w czasie niestabilnych politycznie czasów, staje się ważnym graczem na polu walki o władzę.

W tle wojen i intryg, Gniewomir stara się utrzymać swoją wiarę w bogów, przyjaźń i moralność. Książka pełna jest zwrotów akcji, nieoczekiwanych sojuszy i poświęceń, a jej bohaterowie prowadzą czytelnika przez barwne krajobrazy wczesnego średniowiecza. Przepiękne opisy krajobrazów, walk i życia codziennego doskonale wprowadzają w klimat epoki. „Los Gniewomira” to wciągająca, pełna emocji opowieść, która pozwala czytelnikowi zanurzyć się w wciągającej historii i poczuć się jakby był tam, gdzie to wszystko się działo.

Książka w ofercie sprzedaży - https://www.psychoskok.pl/produkt/los-gniewomira/

Dostępna w

Autor książki

Piotr Skupnik

Piotr Skupnik

Studiowałem historię na WNS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Moje główne zainteresowania, to oczywiście historia, sport, re...

Strzała przeznaczenia - okładka
Ścieżka Gniewomira - okładka
Wyprawa Gniewomira - okładka
Służba Gniewomira - okładka
Misja Gniewomira - okładka
Wierność Gniewomira Część 5 - okładka

Współpracujemy z

Portal kulturaonline.pl

Portal kulturaonline.pl jest serwisem internetowym prowadzonym przez firmę Kulturaonline.pl

Przy kawie z książką

Przy kawie z książką

Sigismund Eugeniusz

Sigismund Eugeniusz

Zaczytany forever

Zaczytany forever

Granice.pl

Granice.pl