Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Gwiezdni Wojownicy. Grobowiec Dagona

Gwiezdni Wojownicy. Grobowiec Dagona - okładka
Książka dostępna tylko w wersji e-book.
„Gwiezdni Wojownicy – Grobowiec Dagona” to historia chłopaka, który na pierwszy rzut oka niczym się od Was nie różni – jak każdy z nas ma swoje zmartwienia, zalety i wady – ale w rzeczywistości jest Gwiezdnym Wojownikiem. Jedną z wielu dusz, które przybyły na Ziemię, by pomóc jej mieszkańcom w rozwiązaniu nękających ich problemów oraz ochronić ich przed siłami ciemności, które próbują zniewolić rasę ludzką. 
„Gwiezdni wojownicy” – fantazja czy ukryte przesłanie?

https://wolnemedia.net/gwiezdni-wojownicy-fantastyka-czy-ukryte-przeslanie/

Posłuchajcie zatem, co mam do powiedzenia! Wszystko, co nas otacza, jest kłamstwem, bowiem przez tysiąclecia byliśmy okłamywani. W dawnych czasach na naszej planecie dominowało światło, ludzie nie chorowali, odznaczali się prawdomównością, a technologia – w porównaniu z dzisiejszą – prezentowała o wiele wyższy poziom zaawansowania. Przede wszystkim zaś pamiętano o swoich poprzednich żywotach.

A później nastały mroczne czasy, w których straszliwie rozpanoszyły się niewiedza, chciwość, kłamstwo oraz obłuda. Pewne istoty we wszechświecie postanowiły to wykorzystać, a zdając sobie sprawę z panującego kryzysu, planują skrzywdzić mieszkańców naszej pięknej planety.

Wtedy na pomoc Ziemianom ruszyli Gwiezdni Wojownicy! To właśnie ich celem jest powstrzymać moce ciemności i przywrócić na Ziemi pokój oraz światło.

Zajrzyj na stronę GWIEZDNI WOJOWNICY

https://www.gwiezdniwojownicy.com/

Wersja e-book do kupienia na stronie Coczytamy.pl

https://coczytamy.pl/ksiazki/gwiezdni-wojownicy

Dostępna w

Autor książki

Krystian Andrzejewski

Krystian Andrzejewski

Mam na imię Krystian. Od najmłodszych lat uwielbiałem czytać książki fantastyczne i wyobrażać sobie najróżniejsze historie, któ...

Współpracujemy z

górowianka

górowianka

Zapiski spod poduszki

Zapiski spod poduszki

wywrota.pl

wywrota.pl

czytam.to

czytam.to

Kuźnia literacka

Kuźnia literacka