Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Anioły Urojeń

Anioły Urojeń - okładka
Emocje, walka dobra ze złem, diabelskie moce, upadłe anioły i Anioły Urojeń

Poezja Adriany Drozd przepełniona jest emocjami, dzięki którym powstał ten tomik poezji. To właśnie przez Anioły Urojeń, czyli dzięki nim, autorka postanowiła przelać swoje myśli na karty i w formie poezji zaprezentować je szerszemu gronu czytelników.

A tam nieustanna walka i gonitwa myśli, próba uwolnienia się spod wpływu Aniołów, zaglądanie w głąb własnego wnętrza, analizowanie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Każdy wiersz, każda strofa, każdy wers niesie ładunek energii, siły. Moc sprawcza Aniołów nakręca machinę twórczą i następuje oczyszczenie umysłu, by już za chwilę rozpoczynać tę walkę na nowo.

Czy zatem na pewno warto pozbywać się swoich Aniołów Urojeń? Czy dążyć do ich ujarzmienia i przekucia ich obecności w naszych umysłach w motor sprawczy dla działania i tworzenia dobra i piękna, bo przecież światło najlepiej widać na tle ciemności, a dobro w konfrontacji ze złem

Książka w sprzedaży:

https://www.psychoskok.pl/produkt/anioly-urojen/ 

Opinie, recenzje:

http://autorzy365.pl/niezwykly-tomik-poezji_a7203

http://autorzy365.pl/ujarzmic-swoje-anioly_a7204

Dostępna w

Autor książki

Adriana Drozd

Adriana Drozd

Ur. 2000 roku w Warszawie, pasjonatka literatury i kultury. Absolwentka Ogniska teatralnego u Machulskich oraz aktualna studentk...

Współpracujemy z

Autorzy365.pl

Portal dla czytelników książek przedstawiający autorów książek oraz dostępne na rynku książki.

Świat książek i ja

Świat książek i ja

Aleksandrowe myśli

Aleksandrowe myśli

Recenzje Agi

Recenzje Agi

Wirtualny Wydawca

http://wirtualnywydawca.pl